Molimo vas popunite upitnik kako bi mogli unaprijediti naše usluge.
Naziv |
Predmetno područje |
Vrijeme početka |
Mjesto |
Adresa |
Prijave do |
Prijava |
Voditelj |
|
Međužupanijsko stručno vijeće Brodsko-posavske i Požeško-slavonske županije
|
Politika i gospodarstvo/Sociologija
|
20.04.2024. u 09:00 sati
|
Slavonski Brod
|
Naselje Slavonija 1 br. 8, Slavonski Brod
|
20.04.2024.
|
14
/
16
|
EMIRA MIŠČANČUK
|
Prijava / Odjava
|
MŽSV nastavnika filozofije, logike i etike Brodsko-posavske i Požeško slavonske županije
|
Filozofija/Logika/Etika
|
20.04.2024. u 09:00 sati
|
Slavonski Brod
|
Naselje Slavonija 1 br. 8, Slavonski Brod
|
20.04.2024.
|
7
/
15
|
ŽAKLINA BENDER
|
Prijava / Odjava
|
Međužupanijsko stručno vijeće nastavnika Filozofije, Logike i Etike Koprivničko-križevačke i Virovitičko-podravske županije
|
Filozofija/Logika/Etika
|
20.04.2024. u 10:00 sati
|
Đurđevac
|
Ulica dr. Ivana Kranjčeva 5
|
20.04.2024.
|
9
/
15
|
MILJENKO ŠESTAK
|
Prijava / Odjava
|
3. stručni skup Međužupanijskog stručnog vijeća učitelja i nastavnika teorijskih glazbenih predmeta Istarske, Primorsko-goranske i Ličko-senjske županije u šk. god. 2023./2024.
|
Glazba i ples
|
20.04.2024. u 10:00 sati
|
Umjetnička škola Matka Brajše Rašana
|
Alda Negrija 11, Labin
|
19.04.2024.
|
18
/
40
|
NIKOLA LOVRINIĆ
|
Prijava / Odjava
|
22. Festival znanosti Rijeka
|
Matematika
|
22.04.2024. u 09:00 sati
|
Rijeka - Dječja kuća, Kampus Trsat, Gradska vijećnica Rijeka
|
Ul. Nikole Tesle, Ul. Radmile Matejčić 5, Korzo 16
|
22.04.2024.
|
13
/
100
|
Vesko Nikolaus, prof.
|
Prijava / Odjava
|
XXXVI. PŠŠK: „Pluralizam u školskoj knjižnici - Bogatstvo različitosti“
|
Stručni suradnici - knjižničari
|
22.04.2024. u 14:00 sati
|
Sveti Marin na Muri
|
Izvorska 3, Sveti Martin na Muri
|
18.04.2024.
|
277
/
300
|
Adela Granić, prof. i dipl. bibl.
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Sisačko-moslavačke županije
|
Razredna nastava
|
22.04.2024. u 14:30 sati
|
Popovača
|
Osnovna škola Popovača, Vinogradska 15
|
22.04.2024.
|
28
/
50
|
RENATA JAMBREŠIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće nastavnika Hrvatskoga jezika u srednjim strukovnim školama Primorsko-goranske županije
|
Hrvatski jezik
|
22.04.2024. u 14:30 sati
|
Prirodoslovna i grafička škola, Rijeka
|
Rijeka, Vukovarska 58
|
21.04.2024.
|
22
/
35
|
MELITA RABAK
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće nastavnika Hrvatskoga jezika gimnazija Primorsko-goranske županije
|
Hrvatski jezik
|
22.04.2024. u 14:30 sati
|
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
|
Vukovarska 58, Rijeka
|
21.04.2024.
|
11
/
20
|
MARIJA MILIČIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće izvannastavnih aktivnosti Sisačko-moslavačke županije za osnovne i srednje škole
|
Izvannastavne aktivnosti
|
22.04.2024. u 16:00 sati
|
Srednja škola Viktorovac
|
Aleja narodnih heroja 1, Sisak
|
22.04.2024.
|
22
/
30
|
TANJA VADLA
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Međimurske županije
|
Razredna nastava
|
22.04.2024. u 17:45 sati
|
II. osnovna škola Čakovec
|
Trg pape Ivana Pavla II. 1, 40000 Čakovec
|
21.04.2024.
|
49
/
77
|
Mario Kanižaj
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće matematike Grad Zagreb - Centar
|
Matematika
|
22.04.2024. u 18:00 sati
|
OŠ Miroslava Krleže - Zagreb
|
Zagreb, Kaptol 16
|
22.04.2024.
|
20
/
50
|
SANDRA MADŽAR
|
Prijava / Odjava
|
ŽSV učitelja engleskog jezika Grada Zagreba
|
Strani jezik - engleski
|
22.04.2024. u 19:00 sati
|
Zagreb
|
Mesićeva 35
|
21.04.2024.
|
30
/
70
|
BARBARA ŽULJEVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Stručno vijeće ravnatelja osnovnih škola Koprivničko-križevačke županije
|
Školski menadžment/ravnatelji osnovne škole
|
23.04.2024. u 08:30 sati
|
Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja
|
Rasinja b.b. 48312 Rasinja
|
22.04.2024.
|
21
/
30
|
MIRJANA BAZIJANEC
|
Prijava / Odjava
|
Stručni rad odgojitelja na stvaranju poticajnog okruženja za rano učenje stranoga (engleskog) jezika
|
Predškolski odgoj i obrazovanje
|
23.04.2024. u 09:00 sati
|
Dječji vrtić "Medo Brundo"
|
Zagreb, Dubrava 185
|
19.04.2024.
|
57
/
57
|
Sanja Jelovčić, prof.
|
Prijava / Odjava
|
MOGUĆNOSTI RAZVOJA ŠKOLE KROZ PROGRAME I PROJEKTE EU-a
|
Školski menadžment/ravnatelji srednje škole
|
23.04.2024. u 10:30 sati
|
Zagreb, Tehnička škola Ruđera Boškovića
|
Getaldićeva 4
|
22.04.2024.
|
26
/
70
|
ĐURĐICA FUŠTAR
|
Prijava / Odjava
|
"Ascoltare, parlare e far parlare- la grammatica del testo"
|
Nacionalne manjine - Talijanska
|
23.04.2024. u 15:00 sati
|
Online
|
Online
|
23.04.2024.
|
53
/
60
|
ILENIJA ANIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Međužupanijsko stručno vijeće nastavnika stručnih predmeta vizualnih umjetnosti i dizajna - Grad Zagreb i Karlovačka županija
|
Vizualne umjetnosti i dizajn
|
23.04.2024. u 15:00 sati
|
Zagreb - online - MS Teams
|
https://bit.ly/MZSV_vizualne-umjetnosti_i_dizajn
|
22.04.2024.
|
35
/
60
|
VINKA MORTIGJIJA ANUŠIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće za izvannastavne aktivnosti Istarske županije za osnovne i srednje škole
|
Izvannastavne aktivnosti
|
23.04.2024. u 16:00 sati
|
Srednja škola Mate Blažine
|
Rudarska 4, Labin
|
22.04.2024.
|
16
/
30
|
AMNERIS RUŽIĆ
|
Prijava / Odjava
|
3. Županijsko stručno vijeće učitelja engleskog jezika osnovnih škola Osječko-baranjske županije
|
Strani jezik - engleski
|
23.04.2024. u 16:15 sati
|
OŠ "Mladost"
|
Sjenjak 7, Osijek
|
23.04.2024.
|
39
/
60
|
VLASTA ŽIVKOVIĆ
|
Prijava / Odjava
|