preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Za učitelje...

        

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

  

Anketa
Koji od zabavnih događanja u školi biste odabrali i u njima sudjelovali?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 26. 1. 2011.

Ukupno: 178864
Vijesti iz OŠ Voćin

Natjecanje u starim igrama u povodu Dana škole

U OŠ Voćin, 14.lipnja 2018. godine, održano je natjecanje u starim igrama. Sa mnogo veselja učenici su sudjelovali i pod vodstvom učitelja TZK i njihovih pomagača ravnateljice, psihologice te učitelja vjeronauka, stranih jezika, biologije, fizike…

Slike možete pogledati ovdje a rezaltate natjecanja pročitati u nastavku.

 


U OŠ Voćin održano je natjecanje u starim igrama. Sa mnogo veselja učenici su sudjelovali i pod vodstvom učitelja TZK i njihovih pomagača ravnateljice, psihologice te učitelja vjeronauka, stranih jezika, biologije, fizike…

TRČANJE U PARU ZAVEZANE NOGE

Pobjednici u klasi 5.i 6. razreda: HELENA GEGIĆ i VALENTINA KOLIĆ

Pobjednici u klasi 7. i 8. razreda: MARIO TUNIĆ I IVAN LENCIĆ

2. mjesto u klasi 5.i 6. razreda: FRANJO TAŠIĆ I KRISTIJAN GUSIĆ

2. mjesto u klasi 7.i 8. razreda: GUSIĆ MATEO I GABRIJEL JAKOVIĆ

3. mjesto u klasi 5.i 6. razreda: ANTE ŠABIĆ I LUKA TOMAC

3. mjesto u klasi 7.i 8. razreda: DANIJELA KOLIĆ I IVANA TUNIĆ

TRČANJE U VREĆI

Pobjednici u klasi 5.i 6. razreda: GABRIJEL TUNIĆ

Pobjednici u klasi 7. i 8. razreda:ANTONIJA BILJAKA

2. mjesto u klasi 5.i 6. razreda:  EMANUEL TUNIĆ

2. mjesto u klasi 7.i 8. razreda: IVANA TUNIĆ

3. mjesto u klasi 5.i 6. razreda: HELENA PERIĆ

3. mjesto u klasi 7.i 8. razreda: ZORICA PERIĆ

ŽIVE TAČKE

Pobjednici u klasi 5.i 6. razreda: LEO PERIĆ I KARLO PERIĆ

Pobjednici u klasi 7. i 8. razreda: ANTE NIKOLIĆ

2. mjesto u klasi 5.i 6. razreda NIKOLA KOLIĆ I MARKO JOZIĆ

2. mjesto u klasi 7.i 8. razreda: DIMIĆ JOSIP I MARIO ĐUZEL

3. mjesto u klasi 5.i 6. razreda: ANABELA NIKOLIĆ I ANĐELINA ĐORĐEVIĆ

3. mjesto u klasi 7.i 8. razreda: NIKOLA TOMIĆ I ANTE DŽAVIĆ

NOŠENJE KRUMPIRA U ŽLICI

Pobjednici u klasi 5.i 6. razreda: VLAHO PERIĆ

Pobjednici u klasi 7. i 8. razreda: FRANJO ĐORĐEVIĆ

2. mjesto u klasi 5.i 6. razreda: LEO PERIĆ

2. mjesto u klasi 7.i 8. razreda: BARBARA FILIĆ

3. mjesto u klasi 5.i 6. razreda: KARLO GEGIĆ

3. mjesto u klasi 7.i 8. razreda: IVAN VICIĆ

TRČANJE U KIKE RECE

Pobjednici u klasi 5.i 6. razreda: ANTONIO MARTIĆ I MARKO JOZIĆ

Pobjednici u klasi 7. i 8. razreda: ANTONIO ĐOKIĆ I DENIS LEJČIĆ

2. mjesto u klasi 5.i 6. razreda: JADRANKO TAŠIĆ I DOMINIK GEGIĆ

2. mjesto u klasi 7.i 8. razreda: IVO BARIĆ I DANIJEL GUSIĆ

3. mjesto u klasi 5.i 6. razreda: -

3. mjesto u klasi 7.i 8. razreda:  GABRIJEL JAKOVIĆ I NIKOLA TOMIĆ

BACANJE MEDICINKE (KAMENA S RAMENA)

Pobjednici u klasi 6.b razreda: BOŽIDAR PETRIĆ i KLARA KRISTIĆ

Pobjednici u klasi 7.ANTE DŽAVIĆ

 i 8. razreda:

2. mjesto u klasi 6.A razreda: ANTONIJA DŽAVIĆ   6.B razreda: MARIN SIMONOVIĆ

2. mjesto u klasi 7.A TOMISLAV PALIĆ

3. mjesto u klasi 6.A razreda: LUKA NIKOLIĆ 6.B razreda: LUCIJA JONAŠ

3. mjesto u klasi 7.razreda VEDRAN JOZIĆ



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Milorad Vučković   datum: 14. 6. 2018.

eSafetylabel

 


Tražilica

Raspored zvonjenja

                     


Kalendar
« Kolovoz 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Posjetite...

 

 

 

 

 

           

           

           

           

           

 

 

 

 


Korisni linkovi
Institucije

Tražilice
 • Google
 • Yahoo

Časopisi
 • BUG
 • VIDI
 • Meridijani
 • PC CHIP

Dnevni tisak





preskoči na navigaciju