Osnovna škola Voćin

Scientix - obrazovna zajednica u Europi

Županijsko vijeće učitelja fizike Sisačko-moslavačke županije

Autor: Milorad Vučković, 3. 3. 2014. 21:50

Dana 03.03.2014. godine u Sisku održano je županijsko vijeće učitelja fizike Sisačko-moslavačke županije.

Na stručnomč skupu, a pod jednom od točaka koje su se obrađivale na skupu,  predavanje u .ppt o Europskoj školskoj mreži (EUN) te projektu Scientix održao je Milorad Vučković, prof. mentor informatike i tehničke kulture iz Slatine koji radi u OŠ Voćin.

Županijsko vijeće učitelja tehničke kulture Virovitičko-podravske županije

Autor: Milorad Vučković, 17. 2. 2014. 21:52

Dana 17.02.2014. godine u OŠ Gradina u Gradini održano je županijsko vijeće učitelja tehničke kulture Virovitičko-podravske županije.

Na stručnom skupu, a pod jednom od točaka koje su se obrađivale na skupu,  predavanje u .ppt o Europskoj školskoj mreži (EUN) te projektu Scientix održao je Milorad Vučković, prof. mentor informatike i tehničke kulture iz Slatine koji radi u OŠ Voćin.

Županijsko vijeće učitelja tehničke kulture Vukovarsko-srijemske županije

Autor: Milorad Vučković, 4. 2. 2014. 21:45

Dana 04.02.2014. godine u Domu tehnike u Vinkovcima održano je županijsko vijeće učitelja tehničke kulture Vukovarsko-srijemske županije.

Na stručnom skupu, a pod jednom od točaka koje su se obrađivale na skupu, predavanje u .ppt o Europskoj školskoj mreži (EUN) te projektu Scientix održao je Milorad Vučković, prof. mentor informatike i tehničke kulture iz Slatine koji radi u OŠ Voćin.

Županijsko vijeće učitelja kemije Osječko-baranjske županije

Autor: Milorad Vučković, 8. 1. 2014. 19:29

Dana 08.01.2014. godine u OŠ J.J.Strossmayera u Đurđenovcu održano je županijsko vijeće učitelja kemije Osječko-baranjske županije..

Stručni skup AZOO za učitelje tehničke kulture Virovitičko-podravske županije

Autor: Milorad Vučković, 3. 1. 2014. 19:30

Dana 03.01.2014. godine u OŠ Josipa Kozarca u Slatini održan je stručni skup AZOO pod nazivom "Robotika u nastavnim i izvannastavnim aktivnostima".

Na stručnome skupu učitelji tehničke kulture VPŽ poslušali su predavanje u .ppt o robotima gosp. Antuna Ptičara, prof. mentora iz Osijeka te su učili programirati u ROBO pro programu za upravljanje robotima pod vodstvom gosp. Dragana Vlajnića, prof. mentora iz Zagreba.

Na stručnom skupu predavanje u .ppt o Europskoj školskoj mreži (EUN) te projektu Scientix održao je Milorad Vučković, prof. mentor iz Slatine koji radi u OŠ Voćin.

Stručnom skupu nazočila je gospođa viša savjetnica za tehničku kulturu i informatiku Viktorija Hržica, prof.

Slike sa stručnoga skupa možete pogledati ovdje.

Učiteljsko vijeće OŠ Voćin

Autor: Milorad Vučković, 30. 12. 2013. 19:28

Dana 30.012.2013. godine u OŠ Voćin u Voćinu održano je Učiteljsko vijeće OŠ Voćin.

Na vijeću je predavanje u .ppt o Europskoj školskoj mreži (EUN) te projektu Scientix održao učitelj Milorad Vučković.

« Rujan 2018 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Voćin / Trg Gospe Voćinske 2, HR-33522 Voćin / www.os-vocin.skole.hr / ured@os-vocin.skole.hr