Maškare u OŠ Voćin

Autor: Milorad Vučković, 5. 3. 2019.

U OŠ Voćin održana je spektakularna priredba Maškare 2019.
Na priredbi je organizirano nagradno  natjecanje za skupnu masku, za koje je, kako već tradicija u našoj školi nalaže, glavna nagrada posjet kinu Slatina. Karte za kino dobiva na dar i 2. osvojeno mjesto za cijeli razred, a 3. mjestu pripada čokoladna nagrada.
Čokoladne nagrade su u 2019. dodijeljene nakon 1. dijela natjecanja, nakon odgledanih nastupa u kategoriji od 1.-4. razreda, posebnom odjelu, pod vodstvom učitelja Danijela Božičkovića, za maskirani igrokaz uz glazbu LOPOVI I POLICIJA. Drugu nagradu u istoj kategoriji osvojio je 4.razred pod vodstvom učiteljice Kristine Božić, a pobjedničko mjesto pripalo je 1. i područnom razredu učitelja Stjepana Filića i učiteljice Dijane Janečić.

Slike možete pogledati ovdje.

Prekrasne izvedbe imali su u originalnim kostimima i 2. i 3. razred, pa spomenimo i emotikone učiteljice Božice Vujić s originalnim recitalom, te sjajne bubamare učiteljice Klare Perić, prošlogodišnje pobjednike, koji su svojim umjećem zadivili sve sudionike natjecanja po kvalitetnim maskama.

Učenici 5.-8.razreda su u svoje plesove i maske uložili zapažen trud, tako da je stručnoj komisiji sastavljenoj od sestre Tereze Dokić, psihologinje Mirjane Oužecki i organizatorice priredbe, prof. Ljiljane Vučković, bila teška zadaća donijeti odluku o pobjedniku.

Nastupali su: pingvini 5.a, učitelj Danijel Kolomaz, školski predmeti 5b učitelj Ivan Baltić, Lude kokoši, 6a, Svjetlana Banovac,Trolovi, 6b, Ljubivoj Kotrljanović, 7.a Marshmelow Anamarija Banovac, Minions banana 7b, Mirna Strilić, 8a SVATOVI Svjetlana Đorđević, 8b Umbrellas Željko Polić. Svima veliko hvala. 1. mjesto osvojio je 8a 2. 8.b a treće mjesto 7.a razred.