Obilježavanje Dana škole OŠ Voćin

Autor: Milorad Vučković, 7. 6. 2019.

Dana 07.06.2019. OŠ Voćin svečano obilježava Dan škole, te na završnoj konferenciji projekta energetske obnove škole, koja za rezultat ima bolju energetsku učinkovitost, ugošćava prominentne goste iz Virovitičko-podravske županije, koji su pomogli u realizaciji ovog značajnog projekta.

Župan Virovitičko-podravske županije, gospodin Igor Andrović, načelnik općine Voćin, gospodin Predrag Filić, predstavnici Agencije za razvoj VIDRA, gospodin Hrvoje Dragičević i gospođa Tatjana Vukovšak, te predstavnici izvođača radova, poduzeća Promet gradnja d.d. i dr., predsjednik školskog odbora gospodin Danijel Jozić našli su se zajedno sa predstavnicima škole, gospođom v.d. ravnateljicom Martinom Vukičević, i gospođom ravnateljicom Ines Gužvić, koji su usporedo s izvođenjem građevinskih radova, tijekom cijele godine izvodili redovitu nastavu uz otežane uvjete, te su zajedno s učenicima i vrijednim osobljem škole, domarom i spremačicama, pomagali u preseljavanjima i surađivali sa svima na svim razinama, jer se zbog potreba radilo u dvije smjene.

Ovih, kao i brojnih drugih radova koji su prethodili ovoj obnovi, sjećat ćemo se tim više jer smo u svemu sudjelovali svojim radom i zahvalni smo što nam je škola lijepa, obnovljena, uredna i zimi topla, bez suvišnih gubitaka energije. Nadamo se da će dobrih projekata biti još i više, jer oni pomažu u podizanju kvalitete školstva u Hrvatskoj.

Učenici su sa svojim učiteljima priredili lijepu priredbu u Hrvatskom domu.

Slike možete pogledati ovdje