Polaznicima tečaja engleskog jezika za djecu i unučad hrvatskih branitelja u Voćinu uručene svjedodžbe

Autor: Milorad Vučković, 11. 6. 2019.

"U Voćinu je završen tečaj engleskog jezika za djecu i unučad hrvatskih branitelja, koji je organizirala Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata RH, uz suorganizaciju voćinskog ogranka iste Udruge. Tečaj je započeo za jesenskog školskog semestra, pedagoške godine 2018./2019., i odvijao se jednom tjedno po dva školska sata u prostorijama Osnovne škole Voćin u trajanju od 9 mjeseci.

Povodom završetka tečaja, kojeg je uspješno završilo 23 učenika s područja općine Voćin, jučer (ponedjeljak) je u prostorijama Općine Voćin održano svečano uručenje svjedodžbi polaznicima. Na početku svečanosti učenici glazbenog odjela OŠ Voćin izveli su Lijepu našu, a djeca, polaznici tečaja prezentirali su, kroz recital i pjesmu na engleskom, što su naučili. Sve nazočne pozdravio je i na dolasku im se zahvalio predsjednik UDVDR Ogranak Voćin Darko Božičković, a djeci na uspješno završenom tečaju čestitali su predsjednik UDVDR Podružnice Virovitičko-podravske županije Josip Nemec, načelnik Općine Voćin Predrag Filić i zamjenik virovitičko-podravskog župana Darko Žužak."

Izvor: www.icv.hr

Više o ovoj vijesti možete pročitati ovdje