U našoj školi svečano otvoren Područni odjel Glazbene škole Milka Kelemena Slatina

Autor: Milorad Vučković, 11. 9. 2021.

Za Dan općine Voćin u Voćinu u našoj OŠ Voćin svečano je otvoren Područni odjel Glazbene škole Milka Kelemena Slatina.

Nakon intoniranja hrvatske himne gostima je dobrodošlicu zaželjela ravnateljica  naše Osnovne škole Voćin Ines Gužvić na čiju je inicijativu uz načelnika Općine Voćin Predraga Filića pokrenut ovaj projekt.

Glazbene učionice posjetili su brojni gosti i uzvanici i to: izaslanik predsjednika Hrvatskog sabora, saborski zastupnik Josip Đakić, izaslanik Vlade RH, dožupan virovitičko-podravski Marijo Klement, dožupan virovitičko-podravski Igor Pavković sa suradnicim te gradonačelnik Grada Slatine Denis Ostrošić i njegov zamjenik Ilija Nikolić.

Otvorenju su prisustvovali i načelnik Općine Voćin Predrag Filić sa suradnicima, načelnici susjednih općina, ravnatelji osnovnih škola s područja Virovitičko-podravske županije, učitelji naše Osnovne škole Voćin i Glazbene škole Milka Kelemena iz Slatine te mještani Voćina i budući polaznici Područnog odjela Glazbene škole u Voćinu a Područni odjel Glazbene škole Milka Kelemena u Voćinu blagoslovio je voćinski župnik, vlč. Ivan Ereiz.

Kako su svečani doživljaj otvorenja Područnog odjela Glazbene škole Milka Kelemena Slatina propratili i opisali djelatnici Slatinskog Radija kao i slike s iste svečanosti možete pogledati ovdje.